Ogłoszenia 06.09.2020

1.    W niedzielę 13 września na mszy św. o 12.30 odbędzie się uroczyste rozpoczęcie IV Roku
w Programie Odnowy i Ewangelizacji naszej Parafii z uroczystym i specjalnym błogosławieństwem dla Posłańców i wszystkich zaangażowanych i troszczących się
o budowanie relacji miedzy najbliższymi i w sąsiedztwie, aby dawać świadectwo, że Miłość Chrystusa i Duch Święty czyni nas siostrami i braćmi wrażliwymi jedni na drugich. .
2.    W przyszłą niedzielę zapraszamy na godzinę uwielbienia przed Jezusem w Najświętszym Sakramencie po mszy św. wieczornej o 18.00.
3.    W niedzielę 13 kolejny Dzień Fatimski. Zapraszamy na różaniec o 17.00 i Mszę św. o 18.00 ku czci Matki Bożej Fatimskiej z procesją wokół kościoła na zakończenie.
4.    Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, którą można nabyć z tyłu kościoła
za ławkami.
5.    W tym tygodniu przypadają liturgiczne obchody:
•    8 we wtorek święto narodzenia NMP
•    12 w sobotę wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi
6.    Wszystkich, którzy będą obchodzić imieniny czy urodziny lub jubileusze serdecznie pozdrawiamy i życzymy Bożego błogosławieństwa.
7.    W związku z przesuniętymi terminami Pierwszej Komunii Świętej w tym roku, informujemy, że w niedziele 20 i 27 września intencje mszy św. zamówione na godz. 11.00 będą odprawiane o 10.30. Za wszelkie powstałe komplikacje przepraszamy i dziękujemy
za zrozumienie. Informacje można również uzyskać w kancelarii.
8.    Bierzmowanie 5 października. Kandydatów do bierzmowania zapraszamy na niedzielne msze św. o 18.00. Grupa, która miała spotkania w niedziele o 17.00 zapraszamy na spotkanie
w niedzielę 13 września o 17.00 w salce.
9.    Zapraszamy ministrantów i chłopców chętnych do służby przy ołtarzu na zbiórkę i spotkanie
z opiekunem w sobotę, 13 września o 10.00.
10.    W poniedziałek o 19.00 zapraszamy na spotkania wspólnoty Przyjaciół Oblubieńca.
11.    W tym czasie pandemii nie zbieramy tradycyjnych ofiar na tace podczas mszy świętych. Jeśli ktoś ma życzenie, to może złożyć dobrowolną ofiarę do puszek za ławkami. Bardzo serdecznie dziękujemy za złożone dobrowolne ofiary. Jesteśmy wdzięczni za ten znak Opatrzności, która poprzez Was - Parafian i Przyjaciół troszczy się o bieżące funkcjonowanie Parafii oraz opłaty i należności.
12.    Przed kościołem dzisiaj w pierwszą niedzielę miesiąca można złożyć dobrowolną ofiarę na cele remontowe w świetlicy dla dzieci, aby mogły jak najszybciej rozpocząć upragnione spotkania.
13.    Za wszystkie wyrazy okazanej dobroci i życzliwości oraz złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać. Wszystkich darczyńców i dobrodziejów naszej parafii, świetlicy i domu zakonnego polecamy w modlitwie dziękczynnej na mszy św. w każdy poniedziałek o 18.00.
14.    W minionym tygodniu pożegnaliśmy i odprowadziliśmy na cmentarz naszych Parafian
i Bliskich: Barbarę Światłą, Irenę Bartosz-Wandachowicz, Hannę Nowak, Łucję Nowacką, Danielę Szurczak, Zdzisława Szczesnego i Barbarę Zielińską. Rodzinie
i bliskim składamy wyrazy współczucia i polecamy Miłosierdziu Bożemu. Zdrowaś Maryjo…Wieczny odpoczynek…