DODAJ INTENCJĘproszę o uzdrowienie tarczycy

Bardzo proszę o modlitwę za mojego męża Roberta o nawrócenie i powrót do związku sakramentalnego oraz o przemianę naszych serc

W intencji Zbyszka S. o jego nawrócenie, dojrzałość i odpowiedzialność za rodzinę.

Matko Boża proszę o przemianę serca, pojednanie, przebaczenie i nawrócenie dla Żony Agnieszki, proszę o łaskę szczerej spowiedzi św. i dar mądrości w podejmowaniu decyzji, aby nie spotykała się już z innym mężczyzną, o powrót do sakramentalnego męża oraz odrodzenie miłości w naszym małżeństwie.

Proszę o modlitwę w intencji daru Miłosierdzia Bożego dla osób wrogich mnie lub mojej rodzinie, a także o łaskę nawrócenia i przebaczenia dla mnie i moich bliskich tj. rodziców, chrzestnych, sióstr i braci ciotecznych oraz dalszych krewnych i dawnych przyjaciół. Proszę również o pomoc i wstawiennictwo Matki Bożej I Boże błogosławieństwo na nadchodzące lata naszego życia doczesnego.

Dziękuję Ci Ojcze za otrzymane łaski, proszę o wzajemną miłość dla Grzegorza i Gosi,o założenie  rodziny.

Szczęść Boże. Bardzo prosimy o modlitwę w intencji naszej córki Michelle (16 lat), która przechodzi ciężkie chwile przed przeprowadzką z Niemiec do Polski o mocną wiarę dla niej, by Bóg zabrał jej lęk przed nieznanym w tym trudnym dla niej czasie i wypełnienie woli Bożej., oraz za całą  naszą rodzinę w czasie przeprowadzki.

Szczęść Boże!

Ośmielamy się gorąco prosić o modlitwę w intencji naszych trudnych spraw: finansowych, prawnych i zdrowotnych - m.in. spodziewamy się czwartego dziecka, przy poważnych kłopotach zdrowotnych, wręcz zagrażających...

Do tego dochodzi nasza b. trudna sytuacja finansowa/materialna (a także prawna) - podejmujemy różne starania ("walczymy") w tych sprawach, a najbliższe miesiące (maj-czerwiec i potem do jesieni) będą b. ważne, decydujące.

Stąd nasza prośba o modlitwę o Boże wsparcie, kierowanie, opiekę, siłę, mądrość i pomoc - o wyjście z wszystkich groźnych i niebezpiecznych kłopotów i dobre życie, przede wszystkim dla naszych dzieci; o możliwość zapewnienia im dobrych warunków do rozwoju. 

 

Proszę o modlitwę w intencji Joanny o światło Ducha Świętego, by potrafiła podjąć właściwą decyzję.

Proszę o modlitwę za mojego syna o zdrowie i siłę w chorobie SM,pomoc natchnienie Ducha Sw i Matki Najsw w napisaniu pracy magisterskiej , aby dostał umowę na stałe w pracy odnalazł sens życia ,aby nie wątpił o dobrą owocną spowiedz wielkanocną

Proszę o modlitwę w intencji daru Miłosierdzia Bożego dla osób wrogich mnie lub mojej rodzinie, a także o łaskę nawrócenia i przebaczenia dla mnie i moich bliskich tj. rodziców, chrzestnych, sióstr i braci ciotecznych oraz dalszych krewnych i dawnych przyjaciół. Proszę również o pomoc i wstawiennictwo Matki Bożej u Boga w intencji całkowitego przerwania wszelkich duchowych konsekwencji grzechów z przeszłości i pełne Boże błogosławieństwo na nadchodzące lata naszego życia doczesnego. Bóg zapłać za wszelkie okazane wsparcie i dobro.

 

Bardzo proszę Opatrzność Bożą o opiekę nad moim domem, moimi dziećmi: Asia, Dawidem, Nikodemem, aby zawsze towarzyszył im uśmiech na twarzy, zdrowie i mieli lżej każdego dnia, a ja mogłabym zawsze im pomóc, też finansowo. Mama

O pomyślne zakończenie się naszych bardzo dużych problemów (także finansowych i mieszkaniowych), pomoc Boża w wybrnięciu z kilku bardzo poważnych i groźnych dla naszej rodziny kłopotów, "stanięcie na nogi", o możliwość dobrego, zgodnego z wolą Bożą, życia i zapewnienia przyszłości oraz warunków do rozwoju naszym dzieciom.

 

 

Ogromna prośba o modlitwę w intencji kolegi Antoniego, który jest w ciężkim stanie bez rokowań na poprawę.  O łaskę zdrowia, lekarze mówią że tylko cud może pomóc.

Parafia

 

Czytelnia