1.    Dzisiejszą niedzielę przeżywamy w Kościele, jako Światowy dzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. Rozpoczynają się też kwartalne dni modlitw o powołania do służby w Kościele.

2.    W naszej wspólnocie parafialnej przeżywaliśmy czas rekolekcji z Maryją – Oto Matka Twoja. Czas szczególnego oddania się w ręce Maryi.  Dziękujemy Panu Bogu za siostrę Barbarę, która przez swoje świadectwo pomaga nam odkrywać Maryję w naszym codziennym życiu.

3.    W sobotę 13.05 Dzień Fatimski. O godz. 17.15 Różaniec. Następnie Msza Święta i procesja ze śpiewem Litanii Loretańskiej. Zapraszamy do udziału w tej modlitwie dziękując Bogu za wstawiennictwo Maryi.

4.    W niedziele: 14 maja; 21 maja; 28 maja dzieci z klas III przeżywać będą Uroczystość I Komunii Świętej. Uroczysta Eucharystia rozpoczyna się o godz. 10.30. Módlmy się o obfite duchowe owoce tej uroczystości dla dzieci i ich rodzin.

5.    W najbliższy poniedziałek, 8 maja, przypada uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.

6.    W czwartek 11.05 o godz. 19.00 w sali w ogrodzie spotkanie rady parafialnej i ekonomicznej.

7.    Dzisiejsze ofiary składane do puszek przeznaczone są na remonty kościoła. Dziękujemy Bożej Opatrzności za wszystkich ofiarodawców. Szczególna modlitwa w ich intencji na Mszy Świętej w każdy poniedziałek o godz. 18.00.

Naszą modlitwą i życzliwością otaczamy solenizantów i jubilatów tygodnia. Zmarłych polecamy Bożemu Miłosierdziu.