Ogłoszenia 23.07.2017

1.    We wtorek, 25 lipca wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących, orędownika w śmiertelnych niebezpieczeństwach. W tym dniu pobłogosławimy nasze pojazdy i będziemy modlili się o roztropne ich wykorzystywanie. Błogosławieństwo kierowców, samochodów w naszej parafii będzie miało miejsce 25.07 po Mszy świętej o godz. 18.00.

2.    Również 25 lipca swoje imieniny obchodzi ks. Krzysztof Wojtynia. Pamiętajmy w naszych modlitwach o Solenizancie. Szczególnie będziemy modlić się w jego intencji na Mszy świętej o godz. 18.00.

3.    W środę, 26 lipca, w liturgii wspominamy św. Joachima i św. Annę, rodziców Najświętszej Maryi Panny. Módlmy się za naszych rodziców i dziadków – tych żyjących i tych powołanych już do wieczności.

4.    W środę o godz. 19.00 spotkanie wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca.

5.    W sierpniu następuje zmiana księdza proboszcza. Urząd obejmuje ks. Antoni Wita. Zawierzajmy nowego proboszcza, jego posługę wstawiennictwu Maryi Matki Kościoła. W przyszłą niedzielę 30.07 o godz. 12.30 ustępujący proboszcz ks. Tadeusz odprawi Mszę świętą w intencji parafian, dziękując za czas posługi we wspólnocie parafialnej.

6.    Dzisiejsze ofiary składane do puszek przeznaczone są na wsparcie pieszej pielgrzymki na Jasną Górę w grupie Biało-Żółtej. Zapisy do grupy u ks. Michała lub w kancelarii parafialnej.

7.    Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia.

TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:
24 VII – św. Kinga; 25.VII św. Jakub Apostoł