Ogłoszenia 20.08.2017

1.    Bóg powołuje każdego człowieka do osiągnęecia zbawienia, wspiera nas na tej drodze łaską sakramentów. Doskonale jednak wiemy, że wielu spośród nas ciągle nie może jeszcze Boga odnaleźć, błądząc na bezdrożach życia ludzkiego.
2.    Dekretem władz zakonnych ks. Ryszard Siadul i ks. Michał Miś zostają zwolnieni z pracy w parafii Opatrzności Bożej i przeniesieni do pracy w Zduńskiej Woli i Wołominie. Serdecznie dziękujemy naszym księżom za posługę w naszej parafii, niech Pan błogosławi i strzeże.
3.    W sobotę przypada uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej; zechciejmy jak najgodniej uczcić Matkę i Opiekunkę naszej Ojczyzny. Msze św. jak w ciągu tygodnia.
4.    Pani Karolina Rzyśko jest podopieczną fundacji Bread of life. Choruje na nowotwór od 2014 roku. Terapia, która mogłaby pomóc pani Karolinie w Polsce nie jest refundowana. Jeden cykl chemioterapii to koszt 30 tys. złotych. Chora potrzebuje co najmniej pięciu cykli, aby uzyskać poprawę stanu zdrowia. Zbiórka środków finansowych do puszek przed kościołem jest przeznaczona na pomoc w leczeniu Karoliny.

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:
21 VIII – św. Pius X;
22 VIII – NMP Królowa; 24 VIII – św. Bartłomiej Ap;
26 VIII – NMP Częstochowska

5.    Za wszystkie wyrazy okazanej dobroci i życzliwości oraz złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.