Ogłoszenia 03.09.2017

1.    Dziś o godz. 16.00 w dolnym kościele spotkanie wspólnoty Żywego Różańca.
2.    Dzieci w wieku 7-14 lat zapraszamy na zajęcia do naszej świetlicy „Wzrastanie w wierze
i miłości” od poniedziałku do czwartku w godz. 14.30-18.30. Zapisy w świetlicy od 4 września.
3.    Za tydzień, w niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00 poświęcimy tornistry i przybory szkolne dla dzieci.
4.    Zapraszamy ministrantów i chłopców chętnych do służby przy ołtarzu na zbiórkę i spotkanie z opiekunem ks. Damianem w świetlicy w poniedziałek 4 września o godz. 16.00.
5.    We wtorek, 5 września, zapraszamy na powakacyjne spotkanie Oriońskiego Ruchu Świeckiego, które rozpoczniemy Mszą św. o godz. 18.00.
6.    W środy o godz. 19.00 zapraszamy na spotkania wspólnoty Przyjaciół Oblubieńca.
7.    W niedzielę, 10 września, Eucharystii o godz. 9.30 przewodniczył będzie ks. Michał Miś w duchu dziękczynienia za 3 lata posługi w naszej parafii. Zapraszamy do wspólnego dziękowania Bogu.
8.    Witamy również w naszej wspólnocie zakonnej ks. Andrzeja Pałkę oraz ks. Grzegorza Szmyta i życzymy im wszelkich łask Bożych na czas posługi w naszej parafii.
9.    Kl. Piotr Baran obecnie przeżywa rekolekcje zakonne przed ponowieniem ślubów zakonnych, które ponowi 8 września. Pamiętajmy o nim w modlitwie.
10.    Również w niedzielę 10 września po mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy do godzinnego uwielbienia Pana przed Najświętszym Sakramentem.
11.    W sobotę, 16 września zapraszamy dzieci w wieku 9 i więcej lat na wycieczkę do Wrocławia. W programie: nawiedzenie katedry wrocławskiej, zwiedzanie ZOO i Afrykanarium, Skytower itp. Szczegóły wyjazdu i zapisy od dziś u ks. Damiana.
12.    Radio Maryja w dniu 23 września organizuje pielgrzymkę do Lichenia i Świnic Warckich. Wyjazd o godz. 7.30. Koszt pielgrzymi – 30 zł. Zapisy codziennie w godz. 17.00-18.00 w biurze Radia Maryja .
W TYM TYGODNIU:
•    8 IX w piątek przypada święto narodzenia NMP.
13.     Tradycyjnie w pierwszą niedzielę miesiąca zachęcamy do złożenia ofiar do puszek na fundusz remontowy i inwestycyjny w naszej parafii. Jest to związane z tym, że jako parafia zakonna jesteśmy zobowiązani do składania opłat na funkcjonowanie biskupiej kurii diecezjalnej w Kaliszu i zakonnej kurii prowincjalnej w Warszawie. Praktycznie na pokrycie tych opłat przeznaczone są tace z dwóch pierwszych niedziel.  
14.    Za wszystkie wyrazy okazanej dobroci i życzliwości oraz złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
15.    Za naszych zmarłych parafian, których pożegnaliśmy i odprowadziliśmy na cmentarz w minionym tygodniu: Zdrowaś Maryjo…..Wieczny odpoczynek……..