Ogłoszenia 08.10.2017

1.    Bóg nieustannie nas obdarza darami potrzebnymi nam do zbawienia, ale już od nas samych zależy, czy potrafimy z tych darów skorzystać.
2.    Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe od poniedziałku do piątku dzieci o 16.30, a codziennie wszystkich na godz. 17.15.
3.    Od tej niedzieli w ramach duszpasterstwa młodzieży w naszej parafii zapraszamy na mszę św. o godz. 16.00. Jest to również msza św. dla młodzieży, która przygotowuje się do sakramentu bierzmowania.
4.    Jak zwykle w drugą niedzielę miesiąca zapraszamy na Mszę św. o godz. 16.00 w dolnym kościele osoby z niepełnosprawnością i ich rodziny.
5.    Dzisiaj, po mszy św. wieczornej zapraszamy na godz. 19.10 do adoracyjnego uwielbienia Jezusa wystawionego w Najświętszym Sakramencie.
6.    Obchodzimy kolejny Dzień Papieski – ku czci św. Jana Pawła II. Z tej okazji dzisiaj można złożyć do puszek ofiarę na Dzieło Trzeciego Tysiąclecia jako wsparcie kształcenia zdolnej ubogiej młodzieży. Jest to tworzenie żywego pomnika Jana Pawła II.
7.    W sobotę, 14 października przypadnie dzień nauczycieli i wychowawców, polećmy w tym dniu naszych pedagogów. Módlmy się, zarówno za tych, których już nie ma wśród nas – prosząc dla nich o życie wieczne, jak i tych, którzy przemierzają drogę do domu Ojca, aby dobry Bóg obdarzył ich swoim błogosławieństwem i potrzebnymi łaskami.
8.    W TYM TYGODNIU obchodzimy:
9 X – wspomnienie bł. Wincentego Kadłubka, biskupa;
13 X – bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera; w tym dniu również po Mszy św. o godz. 18.00 procesja ku czci Matki Bożej Fatimskiej wokół kościoła.
9.    Zapraszamy na codzienną adorację Jezusa Eucharystycznego w Kaplicy Adoracji. Razem ze wspólnotą Orionistów w środę około 13.00 i w piątek o 20.00.
10.    Przyjmujemy na wypominki jednorazowe, oktawalne i roczne. W niedziele miesiąca października po każdej mszy św. i w ciągu tygodnia w godzinach otwarcia kancelarii parafialnej.
11.    Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia i polecamy ich Bożej Opatrzności.
12.    Za wszystkie wyrazy okazanej dobroci i życzliwości oraz złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
13.    Za naszych zmarłych parafian, których pożegnaliśmy i odprowadziliśmy na cmentarz w minionym tygodniu pomódlmy się: Zdrowaś Maryjo…..Wieczny odpoczynek……..
14.    W każdy poniedziałek i czwartek o godz. 19.00 będą odbywały się kolejny raz w naszej parafii katechezy. Wysłuchajmy świadectwa i zaproszenie na katechezy…