Ogłoszenia 15.10.2017

1.    W miesiącu październiku zapraszamy na nabożeństwa różańcowe na godz. 17.15. a dzieci szczególnie od poniedziałku do piątku o godz.  16.30.
2.    W każdą niedzielę zapraszamy młodzież  z naszej parafii na mszę św. o godz. 16.00. Jest to również msza św. dla młodzieży, która przygotowuje się do sakramentu bierzmowania. Po mszy św. spotkanie w dolnym kościele.
3.    W sobotę 14 października obchodziliśmy dzień nauczycieli i wychowawców oraz katechetów. Z tej okazji zapraszamy jutro, w poniedziałek o godz. 18.00 na Mszę św. w ich intencji, a wcześniej o godz. 17.00 na kawę i ciastko w domu parafialnym.
4.     W środę z okazji w święta św. Łukasza ewangelisty patrona lekarzy zapraszamy wszystkich pracowników służby zdrowia na Mszę św. w ich intencji o godz. 18.00. Wcześniej zapraszamy na mały poczęstunek w domu parafialnym o godz. 17.00.
5.    W TYM TYGODNIU obchodzimy:
16 X – wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej;
17 X – wtorek wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika;
18 X święto św. Łukasza ewangelisty;
20 X w piątek św. Jana Kantego;
21 X – w sobotę bł. Jakuba Strzemię, biskupa;
6.    Zapraszamy na codzienną adorację Jezusa Eucharystycznego w Kaplicy Adoracji. Razem ze wspólnotą Orionistów w środę około 13.00 i w piątek o 20.00.
7.    W każdy poniedziałek i czwartek zapraszamy na katechezę dorosłych i młodzież do oddolnego kościoła o godz. 19.00.
8.    W przyszłą niedzielę będziemy gościć w parafii muzyczny zespól rodzinny Eo Nomine, który będzie nam towarzyszył podczas Mszy św.
9.    Przyjmujemy na wypominki jednorazowe, oktawalne i roczne. W niedziele miesiąca października po każdej mszy św. i w ciągu tygodnia w godzinach otwarcia kancelarii parafialnej.
10.    W związku z prowadzonym Programem Odnowy i Ewangelizacji Parafii prosimy o zgłaszanie się chętnych osób do roli „POSŁAŃCÓW” w celu przekazania LISTU do WSZYSTKICH Mieszkańców naszej Parafii. Spotkanie „POSŁAŃCÓW„ odbędzie się w PIĄTEK 20 października 2017 r. o godz. 19.00 w dolnym  kościele. Bardzo prosimy o pomoc i włączenie się do współpracy w naszym wspólnym Dziele Odnowy Parafii dla dobra nas wszystkich. Serdecznie zapraszamy. W razie pytań można zgłaszać się do przedstawicieli Zespołu Odnowy po każdej Mszy św. przy chrzcielnicy.
11.    Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia i polecamy ich Bożej Opatrzności.
12.    W ubiegłą niedzielę w Dzień Papieski w ramach zbiorki ofiar do puszek na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia zebraliśmy 2582,10 zł.
13.    Za wszystkie wyrazy okazanej dobroci i życzliwości oraz złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
14.    Za naszych zmarłych parafian, których pożegnaliśmy i odprowadziliśmy na cmentarz w minionym tygodniu pomódlmy się: Zdrowaś Maryjo…..Wieczny odpoczynek……..