Ogłoszenia 08.04.2018

1.    Dzisiaj Święto Bożego Miłosierdzia. Pan Jezus powiedział do św. Siostry Faustyny - Pragnę, aby święto Miłosierdzia, było ucieczką i schronieniem dla wszystkich dusz, a szczególnie dla biednych grzeszników.
2.    Dziś rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. Św. Jan Paweł II mówił: „Trzeba przekazywać światu ogień miłosierdzia. W miłosierdziu Boga świat znajdzie pokój, a człowiek szczęście!”
3.    Jutro będziemy obchodzili liturgicznie uroczystość Zwiastowania Pańskiego.
4.    Dzisiaj o godz. 16.00 – Msza św. dla osób z niepełnosprawnością i ich rodzin w salce Radia Maryja, zaś o 19.00 – Adoracja NS z uwielbieniem.
5.     W środę zapraszamy na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie o godz. 18.00
6.    Dnia 10/11.05 na Jasnej Górze odbędzie się czuwanie Rodziny Oriońskiej. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby doświadczyć tej szczególnej modlitwy we wspólnocie z ks. Orione. Zgłoszenia na wyjazd do ks. Damiana i ks. Andrzeja oraz w kancelarii parafialnej. Koszt 40 zł.
7.    W sobotę 2 czerwca zapraszamy młodzież do wyjazdu na czuwanie do Lednicy. Informacje i zapisy u ks. Andrzeja i ks. Damiana.
8.    Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej diecezjalnego dwutygodnika Opiekun i nasz tygodnik parafialny Skarbiec Matki Kościoła.
9.    Nasz współbrat orionista ks. Czesław Jojko serdecznie dziękuje za ofiary zebrane do puszek podczas Oriońskiej Niedzieli Misyjnej 11 marca w wysokości 1600 zł. na wsparcie misyjnej pracy duszpasterskiej w Kobryniu i Gorodźcu na Białorusi.
10.    Dzisiaj przed kościołem można złożyć do puszek comiesięczną ofiarę na cele remontowo-inwestycyjne w naszej parafii.
11.    Za wszelkie wyrazy życzliwości, złożone ofiary i okazane dobro składamy serdeczne Bóg zapłać. Wszystkich darczyńców naszej parafii obejmujemy modlitwą podczas mszy św. w każdy poniedziałek o godz. 18.00.
12.    Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia i polecamy ich Bożej Opatrzności.
13.    W każdy drugi piątek miesiąca zapraszamy na mszę św. o 18.00 rodziny po śmierci swoich bliskich, których pożegnali w ostatnim miesiącu.
14.    Życzymy naszym Parafianom i Gościom najgłębszych i najbardziej osobistych spotkań ze Zmartwychwstałym Jezusem.
15.    Za naszych zmarłych parafian i bliskich, których pożegnaliśmy i odprowadziliśmy na cmentarz w minionym tygodniu: Urszulę Gic, Zygmunta Baranek, Wojciecha Kowalczyka, Marka Walczaka, Waldemara Świątnickiego, Lucjana Palot, Janinę Darul, Józefa Pietrzykowskiego i Wandę Jeziorską. Pomódlmy się za nich: Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek….