Ogłoszenia 30.09.2018

 1. W tym tygodniu rozpoczniemy miesiąc październik, podczas którego zapraszamy
  na nabożeństwa różańcowe dzieci od poniedziałku do piątku o 16.30 i dorosłych oraz młodzież, zwłaszcza przed bierzmowaniem codziennie o godz. 17.15. W pierwszy piątek Msza św. dla dzieci o 16.30, która będzie zakończona nabożeństwem różańcowym. Dzieci zapraszamy do spowiedzi od godz. 16.00.
 2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca z Mszą św. ku czci Niepokalanego Serca Maryi Panny o 16.00 w dolnym kościele. W pierwszy piątek księża udadzą się z posługą sakramentalną do chorych według ustaleń.
 3. W środę 3 października rozpoczyna się w Rzymie Synod biskupów poświęcony młodzieży. Zachęcamy wszystkich do modlitwy w tej intencji, aby nasza młodzież nie utraciła wiary
  i odnalazła drogę do Boga. Młodzi ludzie każdego dnia synodu będą modlić się na Jasnej Górze w tej intencji, nasza diecezja 19 października. Zachęcamy do modlitwy w intencji Synodu podczas nabożeństw różańcowych.”
 4. W każdy wtorek o 17.15 – modlitwa różańcowa za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.
 5. W TYM TYGODNIU liturgicznie wspominamy:
 • 1 października jutro św. Teresę od Dzieciatka Jezus,
 • 2 we wtorek świętych Aniołów Stróżów,
 • 4 w czwartek św. Franciszka,
 • 5 w piątek św. Faustynę Kowalską.

Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia
i polecamy ich Bożej Opatrzności.

 1. Zapraszamy na osobistą adorację Jezusa Eucharystycznego w naszej Kaplicy Adoracji codziennie od poniedziałku do soboty.
 2. W przyszłą niedzielę miesięczna taca na potrzeby diecezji. Tradycyjnie w pierwszą niedzielę miesiąca zachęcamy do złożenia ofiar do puszek na fundusz remontowy i inwestycyjny
  w naszej parafii.
 3. Za wszystkie wyrazy okazanej dobroci i życzliwości oraz złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać. Dobrodziejów parafii i domu zakonnego polecamy w każdy poniedziałek
  na Mszy św. o 18.00.
 4. Od jutra przyjmujemy na wypominki jednorazowe, oktawalne i roczne. W niedziele miesiąca października po każdej mszy św. w kancelarii i w ciągu tygodnia w godzinach otwarcia kancelarii parafialnej.
 5. W minionym tygodniu pożegnaliśmy i odprowadziliśmy na cmentarz parafian: Halinę Wrocławską i Dariusza Grabowskiego. Rodzinie i bliskim składamy serdeczne wyrazy współczucia i polecamy Miłosierdziu Bożemu. Zdrowaś Maryjo…..Wieczny odpoczynek……..