Ogłoszenia 21.04.2019

 1. Chrystus zmartwychwstał! Prawdziwie zmartwychwstał! Życzymy naszym parafianom i gościom najgłębszych i najbardziej osobistych spotkań ze Zmartwychwstałym Jezusem.
 2. Celebracja Wielkiej Nocy trwa przez całą oktawę. W tym czasie każdego dnia celebrujemy wydarzenia wielkanocne. Msze dziś o 9.30; 11.00; 12.30 i 18.00. Jutro w Poniedziałek Wielkanocny o godz. 7.00; 9.30; 11.00; 12.30 i 18.00. Msza św. w intencji małżeństw przeżywających rocznice i jubileusze zawarcia sakramentu małżeństwa w poniedziałek wielkanocny o 12.30.
 3. Oktawa Wielkanocy zakończy się w przyszłą niedzielę uroczystością Miłosierdzia Pańskiego, którą ustanowił papież Jan Paweł II.
 4. Dziękujemy za wspólnotę modlitwy w czasie Triduum Paschalnego. Współbraciom za posługę sakramentalną oraz podczas Liturgii Wieczornych i porannych, za spowiedzi i święcenia pokarmów, za Liturgie Godzin, ks. Andrzejowi za animację porannych Liturgii, pomysłodawcom i budowniczym Ciemnicy i Grobu Pańskiego, pani Marii zakrystiance i bratu Mariuszowi za troskę o wystrój świątyni, ks. Andrzejowi za troskę o wystrój świąteczny domu zakonnego, panom i całej służbie liturgicznej, scholii a także paniom pracującym na rzecz domu zakonnego i w kuchni za przygotowanie potraw świątecznych.
 5. Za wszelkie wyrazy życzliwości, złożone ofiary i okazane dobro składamy serdeczne Bóg zapłać. Wszystkich darczyńców naszej parafii obejmujemy modlitwą podczas mszy św. w każdy poniedziałek o godz. 18.00.
 6. Wszystkich Solenizantów i Jubilatów tego tygodnia serdecznie pozdrawiamy i składamy serdeczne życzenia i polecamy ich Bożej Opatrzności.
 7. Zachęcamy do czytania komunikatów o różnych wydarzeniach zamieszczonych na parafialnej stronie internetowej, Facebooku oraz w gablocie przy kościele.
 8. Życzymy naszym Parafianom i Gościom najgłębszych i najbardziej osobistych spotkań ze Zmartwychwstałym Jezusem.
 9. Zgromadzenie Sióstr Wspólnej Pracy o Niepokalanej Maryi zaprasza na spotkanie 26-27 kwietnia 2019, Kalisz, ul. Grodzka 9. Szczegóły na plakacie.
 10. Za naszych zmarłych parafian i bliskich, których pożegnaliśmy i odprowadziliśmy na cmentarz w minionym tygodniu: Krystynę Nowakowską, Zdzisława Ludwiczaka i Joannę Lisiak. Rodzinie i bliskim składamy serdeczne wyrazy współczucia i wszystkich polecamy Miłosierdziu Bożemu. Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek…
 11. Na radosne przeżywanie Zmartwychwstania Chrystusa Pana przyjmijcie Boże błogosławieństwo.