Ogłoszenia 07.07.2019

1.    Niech wakacyjny wypoczynek będzie dla wszystkich czasem doświadczania Bożej Miłości. Nie zapominajmy o codziennej lekturze Biblii, modlitwie i niedzielnej Eucharystii. Pozdrawiamy wszystkich, którzy przebywają i wypoczywają w naszej parafii. Naszą życzliwość kierujemy również wobec wszystkich, którzy w tym tygodniu świętować będą swoje imieniny czy urodziny. Wszystkim życzymy Bożego błogosławieństwa, a udających się w podróż w najbliższych dniach zapraszamy
do zakrystii po mszy św. po indywidualne błogosławieństwo. Dzisiaj modlimy się
o urodzaje.
2.    W tym tygodniu w czwartek 11 lipca będziemy obchodzić święto św. Benedykta, Patrona Europy. Tomasza Apostoła, a w sobotę 6 wspomnienie bł. Teresy Ledóchowskiej.
3.    Msze święte w lipcu i sierpniu są odprawiane w niedzielę: o godz. 7.00; 9.30; 11.00; 12.30 i 18.00 – nie ma mszy świętej o 16.00. Msze święte w tygodniu bez zmian o 7.00 i 18.00.
4.    W tym tygodniu w sobotę 13 lipca Dzień Fatimski. Zapraszamy na Różaniec o 17.00
i mszę św. z procesją wokół kościoła o 18.00.
5.    W lipcu i sierpniu kancelaria parafialna jest czynna: poniedziałek, wtorek, i piątek – 16.00 -18.00; środa 10.00-12.00, w sobotę od 11.00 - 12.00. W czwartki kancelaria nieczynna.
6.    Pielgrzymka Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę w niedzielę 14 lipca 2019 r. Zapisy w Biurze Radia Maryja od poniedziałku do piątku przed mszą św. wieczorną od 17.00.
7.    Przypominamy o szacunku dla miejsca sprawowania Liturgii, który wyrażamy m.in. przez godny strój.
8.    Dzisiaj w pierwszą niedzielę miesiąca taca przeznaczona jest na potrzeby diecezji. Nasza parafia wnosi opłatę miesięczną od czerwca tego roku w wysokości 3719 zł. Dzisiaj również można złożyć ofiarę do puszki na cele remontowo-inwestycyjne w naszej parafii. Jest już oddana do użytkowania wyremontowana toaleta, która jest otwarta w czasie
mszy św. i pogrzebów.
9.    Za wszelkie wyrazy życzliwości, złożone ofiary i okazane dobro składamy serdeczne Bóg zapłać. Wszystkich darczyńców naszej parafii obejmujemy modlitwą podczas mszy św. w każdy poniedziałek o 18.00.
10.    Apostolat Maryjny organizuję pielgrzymkę autokarową na Jasną Górę w dniu 27 lipca (sobota). Wyjazd o godzinie 6 rano. Koszt 40zł. Zapisy w kancelarii parafialnej i u Pana Michała Jeżyka. Nr telefonu na ogłoszeniu przy wyjściu z kościoła.
11.    Za naszych zmarłych parafian i bliskich, których pożegnaliśmy i odprowadziliśmy na cmentarz w minionym tygodniu: Violettę Rosłonkiewicz i Aleksandrę Jankowską. Rodzinie i bliskim składamy serdeczne wyrazy współczucia i wszystkich polecamy Miłosierdziu Bożemu. Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek…