ks. Antoni Wita                       - przełożony wspólnoty i proboszcz

ur. 04. kwietnia 1966 w Rybniku. Do Zgromadzenia wstąpił w 1989 r., święcenia kapłańskie przyjął w 1995 r.

Ks. Grzegorz Szmyt                 - wikariusz

ur. 18 maja 1959 w Zduńskiej Woli. Do Zgromadzenia wstąpił w 1979 r.. Święcenia kapłańskie przyjął  7 czerwca 1986 r.

Ks. Damian Laskowski             -  II radca, wikariusz

ur. 29.07.1983 r. w Wołominie. Do Zgromadzenia wstąpił w 2002 r. Święcenia kapłańskie przyjął 15.06.2012 r.

 

 

b_150_100_16777215_00_images_poslugujacywparafii_ks.RyszardSzurek.jpg

 

 

ks. Szurek Ryszard                   - duszpasterz

Urodził się 30.07.1934 r. w Kaliszu. Do Zgromadzenia wstąpił w roku 1953, święcenia kapłańskie przyjął w 1962 r. 1962 - 1963 r. odbył międzyzakonne studium pastoralne u Franciszkanów w Krakowie.
Po świeceniach pełnił funkcje: 1964 - 1968 r. pełnił funkcję socjusza nowicjatu w Izbicy Kujawskiej; 1968 - 1972 r. pełnił funkcję prefekta przy parafii Najświętszego Serca Jezusowego we Włocławku oraz był przełożonym domu zakonnego; 1972 - 1980 r. był przełożonym domu nowicjackiego w Warszawie przy ul. Odsieczy Wiednia 13 oraz Magistrem nowicjatu (1978-1980 r.); 1980-1985 r. przełożony domu zakonnego w Warszawie przy ul. Barskiej 4, sekretarz prowincjalny, kapelan schroniska dla bezdomnych Warszawa - Praga, kapelan szpitala urazowego przy ul. Barskiej; 1985 -1989 r. kierownik ośrodka wczaso-rekolekcyjnego w Międzybrodziu Bialskim oraz kapelan w domu pomocy społecznej w Międzybrodziu Żywieckim; 1989 - 2003 r. dyrektor domu pomocy społecznej dla dorosłych w Izbicy Kujawskiej; 2003 - 2005 r. rezydent w Izbicy Kujawskiej; 2005 - rezydent w parafii Opatrzności Bożej w Kaliszu przy ul. Polnej 8

 

ks. Andrzej Pałka                         - wikariusz

Ur.  14 maja 1986 r w Limanowej. Do Zgromadzenia wstąpił w roku 2006 r. Święcenia kapłańskie przyjął 17.05.2014 r.

 

Kleryk Piotr Baran

ur. 28 maja 1986 r. w Żelechowie. Do Zgromadzenia wstąpił w 2013 r.

 

siostra Edyta Popiołek            - katechetka w szkole podstawowej nr 7 w Kaliszu

 

b_150_100_16777215_00_images_poslugujacywparafii_Zelia250.jpg

 

          

siostra Zelia Jasiak                      - kancelistka

s. Zelia Jasiak ur. 11.04.1957 w Kazimierzu Biskupim. Do Zgromadzenia Sióstr Wspólnej Pracy od Niepokalanej Maryi wstąpiła 28.08.1976 r. Śluby wieczyste złożyła 15.08.1984 r.

Z kart naszej historii...