Ogłoszenia 12.04.2020

1.    Chrystus zmartwychwstał! Prawdziwie zmartwychwstał! Życzymy naszym parafianom i bliskim najgłębszych i najbardziej osobistych spotkań
ze Zmartwychwstałym Jezusem.
2.    Chrystus Zmartwychwstał! Prawdziwie zmartwychwstał! To zawołanie niech będzie szczególnym doświadczeniem Mocy Boga w tym czasie grozy i udręczenia pandemią koronawirusa.
3.    Celebracja Wielkiej Nocy trwa przez całą oktawę. W tym czasie każdego dnia celebrujemy wydarzenia wielkanocne. Msze dziś w Niedzielę o 9.30; 11.00; 12.30 i 18.00. Jutro w Poniedziałek Wielkanocny o 7.00; 9.30; 11.00; 12.30
i 18.00. Msza św. w intencji małżeństw przeżywających rocznice i jubileusze zawarcia sakramentu małżeństwa w Poniedziałek Wielkanocny o 12.30.
4.    Dzisiaj i jutro będzie możliwość przyjęcia Komunii św. w Kaplicy Adoracji od 15.00 do 16.00.
5.    Oktawa Wielkanocy zakończy się w przyszłą niedzielę uroczystością Miłosierdzia Bożego, którą ustanowił papież św. Jan Paweł II.
6.    Dziękujemy za wspólnotę online w czasie Triduum Paschalnego. Współbraciom za Liturgie, scholii, pani Marii zakrystiance za troskę o wystrój świątyni. Bóg zapłać!
7.    Za wszelkie wyrazy życzliwości, złożone ofiary i okazane dobro składamy serdeczne Bóg zapłać. Wszystkich darczyńców naszej parafii obejmujemy modlitwą podczas mszy św. w każdy poniedziałek o 18.00.
8.    Wszystkich Solenizantów i Jubilatów tego tygodnia serdecznie pozdrawiamy
i składamy serdeczne życzenia oraz polecamy Bożej Opatrzności.
9.    Zachęcamy do czytania komunikatów o różnych wydarzeniach zamieszczonych na parafialnej stronie internetowej, Facebooku  oraz w gablocie przy kościele.
10.    Dziękujemy za wszystkie skierowane słowa życzeń i wszystko co dobre serdeczne pomnażamy i odwzajemniamy.
11.    W minionym tygodniu pożegnaliśmy i odprowadziliśmy na cmentarz naszych zmarłych parafian i bliskich: Halinę Piątkiewicz, Mariannę Kurzawa, Henrykę Banasiak, Józefa Doktor i Mariusza Stawowskiego. Rodzinie i bliskim składamy serdeczne wyrazy współczucia i wszystkich polecamy Miłosierdziu Bożemu. Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek…