Ogłoszenia 17.04.2022

1.    Chrystus zmartwychwstał! Prawdziwie zmartwychwstał! Życzymy naszym Parafianom, Przyjaciołom i bliskim najgłębszych i najbardziej osobistych spotkań ze Zmartwychwstałym Jezusem.
2.    Dziękujemy za wszystkie skierowane słowa życzeń i wszystko co dobre serdeczne pomnażamy i odwzajemniamy.
3.    Celebracja Wielkiej Nocy trwa przez całą oktawę. W tym czasie każdego dnia celebrujemy wydarzenia wielkanocne. Msze dziś w Niedzielę o 9.30; 11.00; 12.30, 16.00 i 18.00. Jutro w Poniedziałek Wielkanocny o 7.00; 9.30; 11.00; 12.30 i 18.00. Msza św. w intencji małżeństw przeżywających rocznice i jubileusze zawarcia sakramentu małżeństwa o 12.30.
4.    Od Wielkiego Piątku trwa Nowenna do Bożego Miłosierdzia. Zapraszamy do modlitwy codziennie o 15.00.
5.    Oktawa Wielkanocy zakończy się w przyszłą niedzielę uroczystością Miłosierdzia Bożego, którą ustanowił papież św. Jan Paweł II.
6.    Dziękujemy za wspólnotę modlitwy, w czasie Triduum Paschalnego. Księżom za posługę sakramentu spowiedzi, święcenie pokarmów, współbraciom księżom i bratu Pawłowi za Liturgie, ministrantom za służbę podczas liturgii, ks. Damianowi za opiekę nad liturgią, opracowanie i animowanie porannych Liturgii Godzin, zorganizowanie święcenia pokarmów oraz osobom: Marcie Smoliga, Joannie Woźniakowskiej, Marcinowi Kałużnemu, Radosławowi Rachelskiemu, Adamowi Benedyczakowi, Jackowi Kowalskiemu i Arturowi Fornalczykowi oraz ministrantom za pomoc, za zaangażowanie w przygotowanie Bożego Grobu, scholii - rodzinie Ani i Jacka z córkami Esterą i Sarą oraz synem Jakubem wraz
z panem Piotrem organistą za prowadzenie śpiewu, pani Marii zakrystiance za troskę
o wystrój świątyni i przygotowanie Ciemnicy. Bóg zapłać!
7.    Wyrażamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na tace i do puszek mimo różnych zagrożeń i utrapień dnia codziennego. Za przyniesione paczki i złożone w Wielka Sobotę i dary i ofiary na rzecz potrzebujących naszych braci i sióstr z parafii, Wszystkich darczyńców i dobrodziejów polecamy w modlitwie dziękczynnej na mszy św. w każdy poniedziałek o 18.00.
8.    Wszystkich Solenizantów i Jubilatów tego tygodnia pozdrawiamy i składamy serdeczne życzenia oraz polecamy Bożej Opatrzności.
9.    Zachęcamy do czytania komunikatów o różnych wydarzeniach zamieszczonych na parafialnej stronie internetowej, Facebooku  oraz w gablocie przy kościele.
10.    Świetlica dla dzieci po świętach od środy 20 kwietnia.
11.    W minionym tygodniu pożegnaliśmy i odprowadziliśmy na cmentarz naszych zmarłych parafian i bliskich: Józefa Kowalczyka, Wiesława Gabrysiaka, Barbarę Maciaszek
i Jadwigę Katarzyniak. Rodzinie i bliskim składamy wyrazy współczucia i wszystkich polecamy Miłosierdziu Bożemu. Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek…