Ogłoszenia 04.04.2021

1.    Chrystus zmartwychwstał! Prawdziwie zmartwychwstał! Życzymy naszym parafianom
i bliskim najgłębszych i najbardziej osobistych spotkań ze Zmartwychwstałym Jezusem.
2.    Celebracja Wielkiej Nocy trwa przez całą oktawę. W tym czasie każdego dnia celebrujemy wydarzenia wielkanocne. Msze dziś w Niedzielę o 9.30; 11.00; 12.30, 16.00 i 18.00. Jutro w Poniedziałek Wielkanocny o 7.00; 9.30; 11.00; 12.30 i 18.00. Msza św. w intencji małżeństw przeżywających rocznice i jubileusze zawarcia sakramentu małżeństwa o 12.30.
3.    Od Wielkiego Piątku trwa Nowenna do Bożego Miłosierdzia. Zapraszamy do modlitwy o 15.00.
4.    Oktawa Wielkanocy zakończy się w przyszłą niedzielę uroczystością Miłosierdzia Bożego, którą ustanowił papież św. Jan Paweł II.
5.    Dziękujemy za wspólnotę możliwy również online w czasie Triduum Paschalnego. Współbraciom za Liturgie, ks. Damianowi i ministrantom za służbę podczas liturgii, całym rodzinom i pojedynczym osobom za zaangażowanie w przygotowanie Bożego Grobu, scholii, pani Marii zakrystiance za troskę o wystrój świątyni. Bóg zapłać!
6.    Składamy serdeczne Bóg zapłać za wiernie składane wszelkie dobrowolne ofiary do puszek
i na konto bankowe parafii mimo pandemii i kryzysu gospodarczego, który dotyka wiele osób i rodzin. Jesteśmy wdzięczni za ten znak Opatrzności, która poprzez Was – Parafian
i Przyjaciół, troszczy się o bieżące funkcjonowanie parafii, o opłaty i należności. Ofiarodawców i darczyńców parafii, świetlicy i domu zakonnego polecamy z wdzięcznością prosząc o błogosławieństwo Boże w każdy poniedziałek na Mszy św. o 18.00.
7.    Wszystkich Solenizantów i Jubilatów tego tygodnia serdecznie pozdrawiamy i składamy serdeczne życzenia oraz polecamy Bożej Opatrzności.
8.    Zachęcamy do czytania komunikatów o różnych wydarzeniach zamieszczonych na parafialnej stronie internetowej, Facebooku  oraz w gablocie przy kościele.
9.    Dziękujemy za wszystkie skierowane słowa życzeń i wszystko co dobre serdeczne pomnażamy i odwzajemniamy.
W minionym tygodniu pożegnaliśmy i odprowadziliśmy na cmentarz naszych zmarłych parafian i bliskich: Teresę Podwapińską, Wandę Dybalską, Jadwigę Wróbel, Henryka Olejniczaka, Apolonię Wojtczak, Natalię Janusz i Czesławę Warzych. Rodzinie i bliskim składamy serdeczne wyrazy współczucia i wszystkich polecamy Miłosierdziu Bożemu. Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek…