Ogłoszenia 24.10.2021

1.    Serdecznie zapraszamy codziennie na nabożeństwa różańcowe od poniedziałku do piątku dzieci o 16.30 a dorosłych i młodzież o 17.15. Pamiętajmy o tej pięknej modlitwie w intencji Kościoła w Polsce i na całym świecie.
2.    Dzisiaj Niedziela Misyjna i rozpoczynamy kolejny Tydzień Misyjny. Z tej okazji można przed kościołem złożyć dobrowolną ofiarę do puszek na wsparcie dzieła misyjnego na świecie.
3.    We wtorek 26 X przypada 41 rocznica beatyfikacji ks. Orione. Zapraszamy do modlitwy ku jego czci zwłaszcza na mszy św. o 18.00 razem z Lokalną Koordynacją Oriońskiego Ruchu Świeckiego również na różańcu o 17.15.
4.    W czwartek 28 października przypada święto św. Szymona i Judy Tadeusza Apostołów. W tym tygodniu swoje imieniny obchodzą ks. Dymitr i Ks. Tadeusz. Solenizantów otoczymy modlitwą i złożymy życzenia w niedzielę 31 X podczas mszy św. o 9.30.
5.    Wszystkich Solenizantów i Jubilatów tego tygodnia serdecznie pozdrawiamy
i życzymy błogosławieństwa Bożego i wszelkiej pomyślności.
6.    Zapraszamy na codzienną adorację Jezusa Eucharystycznego w Kaplicy Adoracji.
W czasie Oktawy Modlitwy za Zmarłych do 17.00.
7.    Przyjmujemy na wypominki jednorazowe, oktawalne i roczne. Dzisiaj w niedzielę
po każdej mszy św. i w ciągu tygodnia w godzinach otwarcia kancelarii parafialnej.
8.    W Uroczystość Wszystkich Świętych 1 listopada zapraszamy na msze św. o 7.00, 9.30, 11.00 i 18.00. O 17.00 modlitwa różańcowa w intencji zmarłych polecanych w wypominkach jednorazowych. W dniach od 1 do 8 listopada podczas mszy św. o 18.00 zapraszamy do modlitwy za naszych zmarłych polecanych w wypominkach Oktawalnych. Do 8 listopada codzienna modlitwa różańcowa za zmarłych.
9.    Wyrażamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane mimo czasu pandemii i rosnącej drożyzny oraz kryzysu gospodarczego, który dotyka wiele osób i rodzin. Jesteśmy wdzięczni za ten znak Opatrzności i wspólną troskę. Wszystkich darczyńców i dobrodziejów naszej parafii, świetlicy i domu zakonnego polecamy w modlitwie dziękczynnej na mszy św. w każdy poniedziałek o 18.00.
10.    Dzisiaj na tygodniowe rekolekcje zakonne udadzą się ks. Damian i ks. Antoni. Pamiętajmy o nich w modlitwie.
11.    W minionym tygodniu pożegnaliśmy i odprowadziliśmy na cmentarz Parafian: Janinę Białożył i Leszka Jezierskiego. Rodzinie i bliskim składamy serdeczne wyrazy współczucia i polecamy Miłosierdziu Bożemu. Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek…