Ogłoszenia 13.02.2022

1.    Dzisiaj Dzień Fatimski. Zapraszamy na Różaniec o 17.00 i mszę św. ku czci Matki Bożej Fatimskiej o 18.00.
2.    Dzisiaj po wieczornej mszy  św. zapraszamy do udziału w Adoracji i uwielbieniu Jezusa Eucharystycznego. A jutro w poniedziałek na 18.00 zapraszamy rodziny i osoby, które pożegnały swoich bliskich w ostatnim czasie
3.    W przyszłą niedziele po mszy św. o 18.00 przed Najświętszym Sakramentem będziemy modlić się
o uwolnienie i uzdrowienie z chorób i utrapień w ciele i na duchu.
4.    Za tydzień zapraszamy na mszę św. w intencji Ojczyzny o 9.30.
5.    Młodzież i kandydatów do bierzmowania zapraszamy na msze św. w niedziele o 9.15 w dolnym kościele.
6.    Na spotkanie dla rodziców w górnym kościele przed I kom św. w 2022 roku zapraszamy: ze SP 4 i 7 we wtorek 15 lutego o 18.45, ze SP 14 i 18 w środę 16 lutego o 18.45.
7.    Jutro 14 w liturgii obchodzimy święto Patronów Europy Cyryla i Metodego.
8.    Wszystkich Solenizantów i Jubilatów tego tygodnia pozdrawiamy i składamy serdeczne życzenia
i polecamy Bożej Opatrzności.
9.    Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, która kształtuje światopogląd katolicki.
10.    W godzinach urzędowania kancelarii oraz przed i po Mszach św. wieczornych w tygodniu można w zakrystii składać PIT-y do bezpłatnego rozliczenia z możliwością przekazania 1% podatku na naszą parafię i świetlicę dla dzieci. Bezpłatne rozliczenie dotyczy PIT-ów prostych - bez odliczeń.
11.    Wyrażamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na tace i do puszek mimo czasu pandemii i rosnącej drożyzny oraz kryzysu gospodarczego, który dotyka wiele osób i rodzin. Wszystkich darczyńców i dobrodziejów naszej parafii, świetlicy i domu zakonnego polecamy w modlitwie dziękczynnej na mszy św. w każdy poniedziałek o 18.00.
12.    W naszej parafii zakończyliśmy kolędę. Jako duszpasterze cieszymy się z osobistych spotkań
z Wami, naszymi Parafianami. Prosimy i dziękujemy za wzajemne zrozumienie i zachowanie wymogów sanitarnych. Dziękujemy za życzliwe przyjęcie oraz wszelkie dobro i ofiary. Sprawozdanie ze statystki kolędy 20 lutego.
13.    Osoby i rodziny, które przebywały na kwarantannie lub miały inne przeszkody, aby uczestniczyć w kolędzie zapraszamy na msze św. w ich intencji dzisiaj podczas mszy św. o 12.30.
14.    W ramach Nowej Ewangelizacji zapraszamy na katechezy dorosłych i młodzieży, które mogą pomóc żyć wiarą w poniedziałek i czwartek o 18.45 w dolnym kościele.
15.    W minionym tygodniu pożegnaliśmy i odprowadziliśmy na cmentarz naszych Bliskich i Parafian: Annę Gazdowicz, Bogdana Józefiaka, Kazimierza Śmiecińskiego, Mariannę Baranowską i Alfredę Kmiecik. Rodzinie i bliskim składamy serdeczne wyrazy współczucia i wszystkich polecamy Miłosierdziu Bożemu. Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek…